Web Design
Web Design
Web Design
Web Design
Web Design
Web Design
Web Design
Web Design
Web Design
Web Design
Web Design
Web Design
Web Design
Web Design
Web Design
Elektronické Sdělovací a Zabezpečovací Zařízení - slaboproudé systémy pod jednou střechou
Web Design
Telekomunikační technika


Co to vlastně je telekomunikační technika?

Přestože narůstá využívání elektronické pošty a komunikace prostřednictvím internetu jako taková je čím dál více oblíbená, telefonické spojení stále patří k důležitým prostředkům komunikace. Neustále se vyvíjí, je proto důležité mít kvalitní a stabilně fungující vnitřní telefonní rozvody, telefonní ústředny, a s tím související faxy a telefony.
Telekomunikační technika je důležitá nejen u velkých firem, ale i u těch menších, či v domácnostech a málokdo z nás si dokáže představit svět bez možnosti okamžitého hovoru, ať už s blízkými nebo v rámci pracovních úkonů. Zkvalitní totiž a zároveň zpříjemní používání telefonu, muže také nabízet množství nadstandardních funkcí.
K Telefonní ústředně jsou připojeny telefony, či další ústředny. Jejich primárním účelem je spojování hovorů, zajistí vaší společnosti spolehlivou komunikaci vně i uvnitř firmy.


Montáž

V této oblasti vám v naší společnosti rádi poradíme při výběru, doporučíme nejvhodnější telekomunikační zařízení, dle vašeho záměru vypracujeme a následně zpracujeme návrh či projekt, v případě problému najdeme optimální řešení.
Realizujeme kompletní dodávky telekomunikační techniky, včetně dodání a montáže pobočkových telefonních ústředen a instalace telefonních
přístrojů. Dále provádíme instalaci ISDN linek a kontroly veškerých vnitřních a vnějších telefonních rozvodů.
Servis je samozřejmostí. Neváhejte nás kontaktovat.